EN GARÁŽ
 

NOVINKY
Z AUTO PALACE GROUP

25.10.2016

Autobazary AutoPoint vykoupily za první 3 čtvrtletí tohoto roku o 20 % více ryze českých vozidel než vloni

Síť autobazarů AutoPoint, patřící do skupiny Auto Palace, eviduje za prvních 9 měsíců tohoto roku 20% nárůst ve výkupu vozidel s jasným českým původem. V nabídce bazaru se tak nyní nachází ze zhruba 30 % vozy, které si zákazníci zakoupili přímo v Auto Palace nebo je v rámci skupiny servisovali a nyní je mění za novější modely. Zbytek tvoří ojetiny vykoupené od ostatních zákazníků a prověřených třetích stran. 

číst více

3.10.2016

Auto Palace prodává 6 z top 10 „Nejlepších značek“ podle statistiky spolehlivosti J. D. Power

Přední dealer automobilů v ČR, společnost Auto Palace, nabízí na tuzemském trhu hned 6 z top 10 nejspolehlivějších značek automobilů podle německé statistiky J. D. Power. Na prvním místě a ocenění „Nejlepší značka“ získala japonská značka Mitsubishi následovaná značkami Peugeot a Škoda. V prestižní desítce se následně umístily další 3 brandy, jenž zákazníci mohou nalézt v portfoliu společnosti Auto Palace.

číst více

27.9.2016

Autobazar AutoPoint zaregistroval za poslední 3 zářijové týdny vyšší poptávku po SUV a MPV vozidlech

Autobazar AutoPoint, součást skupiny Auto Palace, zaregistroval v posledních týdnech vyšší poptávku zákazníků po vozidlech kategorie SUV a MPV a možnostech odkupu jejich vozidla na protiúčet. Nárůst v poptávce jen za poslední 3 týdny eviduje AutoPoint o celých 35 %. 

číst více

20.9.2016

Autopůjčovna RentPoint nabídne jako jediná v ČR k pronájmu vozy Tesla

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio a svým zákazníkům nabídne exkluzivně – a jako jediná v ČR – vozy značky Tesla k pronájmu. V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing. 

číst více

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok